Fototentoonstelling 2018 – Fotografencollectief “De Pajot”

Voor de zevende maal houden we gedurende het jaarmarktweekend van vrijdagavond 23, zaterdag 24 en zondag 25 november, onze fototentoonstelling in de Schepenbank (Zittingzaal van het Vredegerecht).


Volgende clubleden stellen hun mooiste beelden tentoon: André Uytroever, François Segers, Guy Verschueren, Herwig Vergult, Hilde Schrauwen, Marie-Jo De Smedt, Nicole Vandevelde, Philippe Beeckmans en Roland Van den Bossche.

Bijkomend dit jaar is een aparte mini-tentoonstelling met als thema: “Het Brabantse trekpaard”. Net zoals de kunstkring, willen ook wij dit ras eens (letterlijk) in de ‘Picture’ zetten. Zes van onze leden hebben elk voor een foto gezorgd.

Zeker de moeite om eens langs te komen!

 

De toegang is gratis

Iedereen welkom!

Geplaatst in Geen categorie.